• Bireysel Sigortalar
  • KASKO SİGORTASI

   Kasko Sigortası; çarpma, devrilme, yanma, çalınma gibi zararlar karşısında otomobilinizi güvence altına alıyor. Bunlar dışında; Maksimum Kasko Sigortası size, aşağıda belirttiğimiz teminatları da standart olarak sunuyor;

   - Grev, lokavt, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlar.
   - Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar.(bu hasarın bir bölümüne iştirak edebiliyor, böylece prim indirimi alabiliyorsunuz.)
   - Kurallara uygun olmadan başka bir otomobilin çekilmesi sırasında veya otomobilinizin yetkili olmayan kişiler tarafından çekilmesi sırasında oluşan zararlar.
   - Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar.
   - Kasko Sigortası'nda otomobilinizin hasarından Eskime Payı düşmüyoruz. 10 yaşa kadar olan otomobiliniz için Kıymet Tenzili yapmıyor ve hasarınızı tam olarak ödüyoruz.

   Kasko Sigortası

   Tazminat aldınız, araç bedeliniz eksildi. Fark primi ödemenize gerek yok. Maksimum Kasko Sigortası sayesinde Hasar Ek Belge Primi'ni ödemenize gerek yok. Hasar sonrası eksilen sigorta bedelinizi otomatik olarak eski bedelinize yükseltiyoruz. (Radyo, teyp ve kolon hasarları hariç). Böylece başlangıçtaki sigorta bedelinizle Maksimum Kasko Sigortası güvenceniz devam ediyor.

   Anahtar Kaybı Zararlarının Giderilmesi

   Dilerseniz araç anahtarınızın kaybolması ya da çalınması nedeniyle anahtarın yeniden kopyalanması, alarm ve immobilizer'in yeniden kodlanması, komple kilit değişimi de poliçede belirtilen limitle teminat kapsamına dahildir.

   Yeni Değer Klozu

   Dilerseniz sıfır model '0' km. aracınızı "Yeni Değer Teminatı" ile güvence altına alabilirsiniz. Poliçe süresi dahilinde otomobiliniz tam hasarlı hale geldiğinde, eğer poliçenizde yeni değer teminatı varsa KASKO SİGORTA, otomobilinizin piyasadaki '0' km fiyatını tespit ediyor ve size bu değerde ödeme yapıyor.

   Enflasyon Korumalı

   Kasko Sigortası, enflasyondan etkilenmiyor. Kasko Sigortası'nda, bir yıllık sigorta süresi içinde meydana gelebilecek değer artışları enflasyon korumalı.

   Anlaşmalı Servislerimizden Yararlanın

   Kaza sonrasında poliçe limitleriniz dahilinde, anlaşmalı olduğunuz servislere geliyorsunuz. Otomobiliniz tamir ediliyor, siz hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

   Ferdi Kaza Koltuk Sigortası

   durumda; yaşam kaybı, sürekli sakatlık ve tedavi giderleri için yüksek limitler dahilinde güvence olanağı sunuyoruz.

   İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası

   Otomobilinizle, diğer kişilere verebileceğiniz can ve mal zararlarında da güvenceniz var. Trafik Sigortası'nın teminat limitleri üstünde kalan kısmını, yüksek limitler dahilinde güvence altına alıyoruz.

   Hukuksal Koruma Sigortası

   Eğer bir trafik kazası yaptıysanız, sigorta sözleşmesinin kapsadığı konular dahilinde hukuki destek sağlıyoruz. Hukuksal uyuşmazlıkların giderilmesi aşamasında vekalet ücreti, dava masrafları, danışmanlık ücreti, hakem ücreti, teminat akçesi, icra masrafı, temyiz, karar düzeltme, ihtarname çekimi, dilekçe yazımı ve cevapları ile ilk dava masrafları avansı gibi giderleri karşılıyoruz.

   Acil Yardım Merkezi Yardıma İhtiyacınız Olduğunda…

   Otomobilinizde mekanik bir arıza olduğunda veya kaza yaptığınızda KASKO SİGORTA ACİL YARDIM MERKEZİ yardımınıza koşuyor. Yapmanız gereken tek şey kişisel bir girişimde bulunmadan bizi aramak. Yardım Merkezi'mizi yılın 365 günü ve günün 24 saati arayabilirsiniz.

   Eğer tıbbı nakil veya hastaneden eve nakil talebinde bulunuyorsanız; ( Siz veya sizin adınıza aramayı yapan kişi) kaldırıldığınız hastanenin adını ve telefon numarasını, tedaviyi yapan doktorun adını, gerekirse aile doktorunuzun adını ve telefon numarasını bildiriyorsunuz. Böylece KASKO SİGORTA en kısa zamanda size ulaşıyor. Hastanede yatmanız gereken durumlarda, olayın meydana gelişinden en fazla 48 saat sonra KASKO SİGORTA ACİL YARDIM MERKEZİ'ni haberdar etmeniz gerekiyor.

   Aracınız İçin…

   Diyelim ki; otomobilinizde mekanik bir arıza meydana geldi, ya da kaza yaptınız otomobilinizin çekilmesi veya vinç ile kurtarılması gerekiyor. Bu tip durumlarda doğrudan Acil Yardım Merkezi'ni arıyorsunuz. Yardımınız için gerekli organizasyonu yapıyor ve otomobilinizi çekiyoruz.

   Sürücüler Ve Yolcular İçin…

   Otomobiliniz ile kaza yapmanız halinde, otomobil içinde bulunan herkes hizmetlerimizden yararlanabiliyor. İşte bu hizmetler:

   Tıbbi Nakil Organizasyonu Ve/Veya Geri Gönderme

   Kaza sonrası en büyük sorunlardan biri sağlık merkezlerine ulaşım. KASKO SİGORTA sayesinde kaza sonrasında nakil işlemleri en uygun şekilde gerçekleştiriliyor. Gerektiğinde en yakın, en donanımlı sağlık kurumuna naklediliyorsunuz.

   Evinize Dönmek İçin

   Tedaviniz bittiğinde KASKO SİGORTA Türkiye sınırları içerisinde ikametgâhınıza ulaşmanızı sağlıyor.

   Yolda Değil, Otelde Kalın…

   Otomobilinizin onarılması uzun sürüyorsa ve evinize uzaksanız; beklerken yapabileceğiniz tek şey, size en yakın konaklama merkezine gitmeniz ve orada kalmanız. KASKO SİGORTA limitleriniz dahilinde harcamalarınızı karşılıyor.

   Otomobilinizin Onarımı Uzun Sürdü…

   Diyelim ki; otomobiliniz onarıma alındı, fakat onarımı 3 günden uzun sürecek. O zaman KASKO SİGORTA evinize dönüşünüz için gerekeni yapıyor.

   Kiralık Araç Hizmeti…

   Kaza sonrası otomobiliniz trafikte seyredemeyecek kadar hasarlanmış, KASKO SİGORTA ACİL YARDIM MERKEZİ tarafından çekilmiş ve tamiri 1 günden fazla sürüyorsa, size kiralık araç hizmeti sunuyoruz. Kiralık araç hizmetinden azami 3 - 7 gün boyunca yararlanabiliyorsunuz. Bu hizmet poliçede belirtilen şartlar dahilinde geçerlidir.


 • Mavi Nokta Sigorta | Ana Sayfa
 • © 2013 Tüm hakları Mavi Nokta Sigorta’ya aittir. İzin alınmaksızın kopyalanması yasaktır.
 • B2 Yazılım